Porosit tani:
044 520 999 | support@telenet.com.mk
 • 8 Mbps Download
 • 1 Mbps Upload
 • Transfer PA LIMIT
 • 80+ TV kanale falas
 • Përkrahje falas
order

img_3Basic DTV Extended

Sportklub transmeton sporte te ndryshme duke perfshire futboll, baskedboll, hokej ne akull, tenis dhe ragbi.

more_s

img_3DIGITALB HD

  Kanalet tematike te botuara nga DIGITALB jane me te preferuarat ne audiencen shqiptare. Duke filluar me 7 HD kanale + 26 kanale tjere te kesaj platforme.

more_s

img_2BASIC DTV

Kenaqesia shtohet edhe me shume kur ke kanalet televizive qe do dhe me nje cmim te arsyeshem.

 • Kanale televizive locale
 • Kanale televizive nacionale
 • Kanale televizive regjionale
 • Filma, sport, per femije…

img_1DIGITALB Start

Ofron zgjidhje te llojllojshme programesh edhe ate me 14 kanale televizive nga platforma (rrjeti kabllovikt) me e njohur shqiptare, Digitalb.

 • Basic DTV
 • + 14 kanale te Digitalb-it
 • Kanalet me te shikuara
 • Kanale sportive
more_s

img_3DIGITALB Family

Me nje fotografi te kristalte te programeve ju cdohere do keni ate qe deshironi te shihni. Aq me teper me paketin me te madh te platformes Digitalb.

 • Basic DTV
 • + 23 TV kanale te Digitalb
 • Kanalet me te shikuara
 • Kenaqesi pafund!
more_s

img_3Paketa HBO

Home Box Office, rrjeti televiziv me i njohur ne SHBA, ofron abonime standarde dhe premium ne zbavitjen e paimagjinueshme ne programet televizive

more_s

img_3Broadband Internet

  Gjithmonë i lidhur me botën!
  Shpejtësi të mjaftueshme për të shikuar video, shkarkoni filma dhe shumë gjëra tjera. Me internetin e shpejtë të Telenet-it ju jeni gjithmonë të lidhur me botën prandaj nuk duhet të pritni gjat kycjes. Zgjedhni paketën që ju keni nevojë.

more_s